+90 212 296 70 21

Tatil Çantası Truzim Sitesi

Kuala Lumpur - Singapur - Tapiei - Hong Kong

Hareket Tarihi: Tur Süresi: Rota: 2 Kişilik Odada Kişi Başı:
1899 Dolar
Ekonomi sınıfı uçak bileti, otel konaklaması, seçilen otele göre yemekler, transferler ve sehayat sigortası dahildir.

2018 Turlarında en ucuz   Uzakdoğu Turu seçenekleri TatilCantasi.com 'da... Aşağıda turun detaylarını bulabileceğiniz 2018 yılı KUzakdoğu Turumuzda Uzakdoğu ülkelerinin en güzelleri olan Singapur,Malezya,Tayland'ın şehirlerini  gezeceğiz. Singapur Hava Yolları ile gerçekleştireceğimiz yolculuğumuz 10 gün (7 gece konaklama) sürecektir. Uzakdoğu turlarında vize istenmemektedir. Uzakdoğu turları için en uygun mevsim tüm aylardır Nisan Ekim ayları arasında muson yağmurlarına rastlamak mümkündür.
 


KUALA LUMPUR – SİNGAPUR – TAPIEI – HONG KONG

Kuala Lumpur (3), Singapur (2)  Taipei (2) Hong kong (2)

TÜRK  HAVAYOLLARI DİREK UÇUŞLARI İLE

17 - 26 AĞUSTOS 2018

9 Gece – 10 Gün

 

* Kuala Lumpur, Singapur, Taipei ve Hong Kong Şehir Turları Dahil*

 

Alan Buluşması : 16 Ağustos  2018 Perşembe  saat 23:00

1.  GÜN: İSTANBUL – SİNGAPUR //  17 Ağustos  2018 Cuma

16 Ağustos 2018 Perşembe Saat 23.00’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, check in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 02.00’da Türk Havayolları’na ait TK 54 sefer sayılı uçak ile Singapur’a hareket ediyoruz. 10 saat 20 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 17.50’de Singapur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Otelimize geçiyoruz. Check in sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için extra düzenleyeceğimiz Gece Safarisi turuna katılabilirler. Sonrasında Geceleme otelimizde.

Night Safari Turu : 55 USD

 

2.GÜN: SİNGAPUR //  18 Ağustos 2018 Cumartesi

Kahvaltının ardından Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz.  Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapurun simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından ekstra olarak düzenlenecek Sentosa adası turuna katılabilirler. Sentosa Singapur'luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz, sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra düzenleyeceğimiz için Gardens By Marina, Marina Bay sands turuna katılabilirler

Öğle Sentosa adası turu : 60 USD / Akşam Yemekli Marina bay Sands turu: 85 USD

 

3.GÜN: SİNGAPUR – KUALA LUMPUR // 19 Ağustos 2018 Pazar

Kahvaltının ardından  otelimizden check out ile birlikte Kuala Lumpur uçuşumuz için özel aracımız ile Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat  15 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Kuala Lumpur’a  varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Kuala Lumpur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Extra olarak düzenleyeceğimiz Kuala Lumpur Putra Jaya turuna katılabilirler  

Kuala Lumpur Putra Jaya: 35 USD

4. GÜN: KUALA LUMPUR // 20 Ağustos 2018 Pazartesi

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz ile Extra olarak düzenleyeceğimiz Batu caves Malesian Hand craft turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde binlerce yıl öncesinden günümüze gelen kireçtaşı oluşumlarının içerisinde Hindu dinine ait eski tapınakları ve birbirinden renkli batik işleme atölyelerini göreceğiz. Tur Sonrası Kuala Lumpur otelimize geri dönüyoruz.

Batu Caves Gezisi : 70 USD

5.GÜN: KUALA LUMPUR   // 21 Ağustos 2018 Salı

 Sabah kahvaltımızın ardından Serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Extra düzenleyeceğimiz Rain Forest Turumuzu katılabilirler. Bu gezimizde Kuala Lumpur’un en önemli Tropikal ormanlarından birinde zaman geçireceğiz. Gerçek bir tropikal ormanda olmanın hissini yaşayacağınız gezimiz esnasında ayrıca hala daha bu ormanlarda yaşayan geleneksel Malay orman köylülerini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Kuala Lumpur’a geri dönüyorus sonrasında serbest zaman Geceleme otelimizde.

Kuala Lumpur Rain Forest Tour: 60 USD

6. GÜN: KUALA LUMPUR – TAIPEI // 22 Ağustos 2018 Çarşamba 

Kahvaltının ardından Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Taipei  uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Check in ve bagaj işlemleri sonrası Taipei’ye hareket edeceğiz. Yaklaşık 3 saat 50 dakikalık uçuşumuz sonrası Taipei’ye varmış olacağız. Varışımızın ardından Özel aracımıza geçerek Taipei şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz sonrası Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Extra Ningxia Taipei Sokak yemeği turuna katılabilirler. Bu turumuz da Taipei’nin geleneksel sokak yemeği kültürünü keşfedeceğiz.  Sonrasında otelimize geri dönüyoruz . Geceleme otelimizde.

Ningxia Gezisi : 40 USD

7.GÜN: TAIPEI   // 23 Ağustos 2018 Perşembe

Sabah Kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte extra düzenleyeceğimiz Taipei Chiufen Turuna yada  Bao’an Temple, Konfiçyus Temple, Dünyada ki hemen hemen her türlü inanca ait bilgilerin ve ögelerin sergilendiği Dünya inançlar müzesi, ve son olarak Dihua Caddesi turunu gerçekleştireceğiz. Tur sonrası otelimize geri döneceğiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Chiufen Gezisi : 50 USD

Bao’an temple & Konfiçyus temple Dihua Caddesi Gezisi :  65 USD

8. GÜN: TAIPEI – HONG KONG  // 24 Ağustos 2018 Cuma

Sabah Kahvaltısı Otelimizden check out ile birlikte Hong Kong uçuşumuz için Havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Hong Kong uçuşumuz için Check in ve bagaj işlemleri sonrası Hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 Saat 10 dakikalık uçuş sonrası Hong Kong’a varıyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Hong Kong körfezi tekne gezisi turuna katılabilirler. Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong'un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı bulabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Hong Kong Körgfezi Tekne Turu Akşam yemekli :  90 USD

9. GÜN: HONG KONG // 25 Ağustos 2018 Cumartesi

Sabah Otelimizden alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Extra düzenleyeceğimiz Giant Budha ve Lantau island gezimizi gerçekleştireceğiz. Sonrasında otelimize geri dönüyoruz ve Geceleme otelimizde.

Giant Budha ve Lantau Adası turu: 170 USD

10. GÜN: HONG KONG - İSTANBUL // 26 Ağustos 2018 Pazar

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında  transfer saatimize kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Extra düzenleyeceğimiz . Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Ocean park gezisini gerçekleştireceğiz. Bu gezimize dünyanın en iyi akvaryumlarından biri ile başlıyoruz. Çin' in simgesi olan sevimli pandalardan sonra teleferikle Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde parkımızın eğlence merkezine geçiyoruz. Burada, yunus balıkları ve fokların gösterilerini izleyebilme ve diğer aktivitelerle doyasıya eğlenme imkanı bulacaksınız. Sonrasında Hong Kong’da kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Ardından   Havalimanına transferimizin gerçekleştireceğiz. İstanbul Uçuşumuz için Check in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 23:00 de TK 71 sefer sayılı uçuşumuz ile istanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta.   Ocean Park Gezisi: 90 USD

 

11. GÜN: İSTANBUL // 27 Ağustos 2018 Pazartesi

Yerel saat ile 05:25’de  İstanbul’a varışımızın ardından turumuzu noktalıyoruz.

. ****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****

 
 

 

Kuala Lumpur Singapur Taipei Hong Kong

Singapur (2) Kuala Lumpur (3),  Taipei (2) Hong Kong (2)

 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı

 Single Oda Farkı

 0-2 Yaş

 2-11 Yaş

Kuala Lumpur : Double Tree By Hilton 4* vb. & Swiss Garden Hotel 4*  vb.

Singapur: Peninsula Excelsior 4* vb. & Orchard Parade Hotel 4* vb.

Taipei : Central Park Hotel 4* vb. & Look Hotel 4* vb.

Hong Kong: Stanford View Hotel 4* vb. & Grand View Hotel 4*vb.

1.899-$

799-$

430-$

 

 

 

 

1.849-$

 

 
 

Paket Fiyata Dahil Hizmetler :

 • Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Kuala Lumpur gidiş / Taipei – İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Kuala Lumpur  4* 3 Gece Singapur 4* Otelde 2 Gece, Taipei’de  4* otelde 2 Gece Hong Kong’da 2 Gece oda + kahvaltı konaklama
 • Kuala Lumpur, Singapur, Taipei ve Hong Kong şehir turları
 • Programda belirtilen Uluslararası ara uçuşlar
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Paket Fiyata Dahil olmayan Hizmetler :

 • Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 • Vize Ücreti ( 55$ )
 • Programda belirtilen Ekstra turlar,
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar
Ek bagaj ücretleri
 
 
 
 
 
Notlar:
 
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından TatilÇantası kesinlikle sorumlu değildir. 
Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
TatilÇantası konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde TatilÇantası dan tazminat hakkı yoktur. 
 
TatilÇantası, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 
Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan TatilÇantası sorumlu tutulamaz. 
 
Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden TatilÇantası sorumlu değildir. 
Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 
Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, TatilÇantası’un sorumluluğunda değildir. 
Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
 
Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir. 
Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TatilÇantası sorumlu tutulamaz. 
Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
 
TatilÇantası, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
 
3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .
Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.
Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
İptal ve değişiklik durumunda “TatilÇantası SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
 

 

Adı Soyad:  E-Mail:  Telefon:
KATEGORİLER
YÖRELER